WSPÓŁPRACA

WYWIAD

Agata z "Polski na czasie" przeprowadziła ze mną wywiad na temat pracy i podglądów na nauczanie. Rozmowa była bardzo przyjemnym doświadczeniem, a współpraca z Agatą rzeczowa i bezbolesna :) Owoce tego wywiadu można zobaczyć TUTAJ






Na blogu Szuflada Językowa - Angielski z Pomysłem możecie przeczytać wywiad przeprowadzony przez Ewę. Wywiad ukazał się w dwóch częściach:


CZĘŚĆ 1  oraz   CZĘŚĆ 2






Agata z Polski na Czasie zaprosiła mnie na wywiad :) Dziękuję Ci za zauważenie mniei mojego bloga. Życzę wielu sukcesów!





WPIS GOŚCINNY


Mój wpis gościnny ukazał się na blogu Eweliny "Pomysły przy tablicy" - opisałam w nim gry mojego dzieciństwa, które wykorzystuję podczas zajęć. KLIK




PROJEKT EDUKACYJNY ENGLISHLAND



W tym projekcie nauczyciele tworzą materiały gramatyczne, leksykalne oraz gry. Pierwszy egzemplarz ukaże się na początku września. Tutaj filmik zapowiadający:




Poniżej link do pierwszego numeru English Land, a w nim karty pracy do tematu "Places in town", "Prepositions of place" oraz "There is / are structure" mojego autorstwa.






Audio można pobrać u English-with-Ann lub English-Tea-Time



Poniżej link do drugiego numeru,a w nim Christmas Domino i słowniczek obrazkowy oraz karty pracy do tematu pogoda mojego autorstwa.





Audio do pobrania u English-with-Ann lub English-Tea-Time


8 kwietnia ukazał się trzeci numer EnglishLand, a w nim gra "The Hungry Cat" dla przedszkolaków oraz lustrzane odbicie liczb 1-20 dla klas 1-3 sp mojego autorstwa :)







Pliki audio do pobrania TU lub TU :)



19 maja 2017r. światło dzienne ujrzał czwarty numer EnglishLand. Moje materiały są o tematyce letniej. Macie możliwość pobrania słowniczka obrazkowego, gry planszowej, puzzle oraz karty wyrazowe.




Blogowa akcja "High 5 - przybij piątkę z blogującymi anglistkami"





W ramach tej akcji popełniłam wpis o 5 najlepszych grach dla 6 i 7 latków, który można przeczytać TUTAJ. Gry są uniwersalne i bardzo łatwo je dostosować do różnych grup wiekowych.




Drugi wpis dotyczył tematyki wiosennej - stworzyłam 5 kart pracy:



W trzeciej edycji zaproponowałam 5 powtórkowych gier, które możemy zabrać  na zajęcia lub w podróż. Znajdziecie tutaj dobble, dwa rodzaje domina, snap oraz memory.




Czwarta edycja kręciła się wokół tematu "Back to school", a w niej gra SPEED, cukiereczki Skittlesy, gra planszowa, Summer Charades oraz Truth or Lie :)





TWINKL

Twinkl

O platformie Twinkl możecie przeczytać TUTAJ.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz