WSPÓŁPRACA

WYWIAD

Agata z "Polski na czasie" przeprowadziła ze mną wywiad na temat pracy i podglądów na nauczanie. Rozmowa była bardzo przyjemnym doświadczeniem, a współpraca z Agatą rzeczowa i bezbolesna :) Owoce tego wywiadu można zobaczyć TUTAJ


Na blogu Szuflada Językowa - Angielski z Pomysłem możecie przeczytać wywiad przeprowadzony przez Ewę. Wywiad ukazał się w dwóch częściach:


CZĘŚĆ 1  oraz   CZĘŚĆ 2


Agata z Polski na Czasie zaprosiła mnie na wywiad :) Dziękuję Ci za zauważenie mniei mojego bloga. Życzę wielu sukcesów!

WPIS GOŚCINNY


Mój wpis gościnny ukazał się na blogu Eweliny "Pomysły przy tablicy" - opisałam w nim gry mojego dzieciństwa, które wykorzystuję podczas zajęć. KLIK
PROJEKT EDUKACYJNY ENGLISHLANDW tym projekcie nauczyciele tworzą materiały gramatyczne, leksykalne oraz gry. Pierwszy egzemplarz ukaże się na początku września. Tutaj filmik zapowiadający:
Poniżej link do pierwszego numeru English Land, a w nim karty pracy do tematu "Places in town", "Prepositions of place" oraz "There is / are structure" mojego autorstwa.


Audio można pobrać u English-with-Ann lub English-Tea-TimePoniżej link do drugiego numeru,a w nim Christmas Domino i słowniczek obrazkowy oraz karty pracy do tematu pogoda mojego autorstwa.

Audio do pobrania u English-with-Ann lub English-Tea-Time


8 kwietnia ukazał się trzeci numer EnglishLand, a w nim gra "The Hungry Cat" dla przedszkolaków oraz lustrzane odbicie liczb 1-20 dla klas 1-3 sp mojego autorstwa :)Pliki audio do pobrania TU lub TU :)19 maja 2017r. światło dzienne ujrzał czwarty numer EnglishLand. Moje materiały są o tematyce letniej. Macie możliwość pobrania słowniczka obrazkowego, gry planszowej, puzzle oraz karty wyrazowe.
Blogowa akcja "High 5 - przybij piątkę z blogującymi anglistkami"

W ramach tej akcji popełniłam wpis o 5 najlepszych grach dla 6 i 7 latków, który można przeczytać TUTAJ. Gry są uniwersalne i bardzo łatwo je dostosować do różnych grup wiekowych.
Drugi wpis dotyczył tematyki wiosennej - stworzyłam 5 kart pracy:W trzeciej edycji zaproponowałam 5 powtórkowych gier, które możemy zabrać  na zajęcia lub w podróż. Znajdziecie tutaj dobble, dwa rodzaje domina, snap oraz memory.
Czwarta edycja kręciła się wokół tematu "Back to school", a w niej gra SPEED, cukiereczki Skittlesy, gra planszowa, Summer Charades oraz Truth or Lie :)

TWINKL

Twinkl

O platformie Twinkl możecie przeczytać TUTAJ.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz